Krčálek

Titanic – co by sjte dělali kdyby?

Kdyby jste se ocitli při potápění ldi. Snažili by jste se zachraňovat ostatní nebo sami sebe? Já teda bych se snažil zachránit a na ostatní se vykašlal. Co vy?

Nejlepší odpověď
arygnoc

Asi by sa prejavil obyčajný pud sebazáchovy.
Tá tenká vrstva civilizovanosti by sa asi c strachu veľmi rýchlo rozpustila.

Neviem, chce to zažiť – ale to radšej nie, že?

;)

Další odpovědi
bolak

Já bych zachránil úplně všechno a všechny. Nejdřív bych šel najít Kate Winslett a vodtáhnul ji na břech, pak bych se vrátil a potáhnul všechen nábytek igelitem, aby nenavlhnul. No a pak bych šel hledat nějakou velkou náplast, kterou bych zalepil tu díru v lodi.

Né kecám, já bych nezachránil vůbec nic, já bych tam exnul, ani z kabiny bych se nedotal, protože já vždycky všechno prospím.

iceT

…kdyby byly v … ryby…nedá se jednoznačně říct,co by kdo dělal.Takhle nanečisto by byl každý za hrdinu,ale až by došlo na danou situaci,tak by se vidělo.

gepik

V dokumentech o haváriích letadel(a asi to platí i obecně) říkali, že má každý prchat sám, že je větší šance na záchranu více lidí, než když se snažíte zachránit celé skupiny pohromadě( rodiny atd.). Ale nechte tam ženu, děti…

Steve90

Tak kdybych se nějak vymotal z podpalubí tak bych se zkusil distdt do člunu,když by to nešlo tak bych to nechal tak,našel si zdroj alkoholu a chlastal bych.. otázka esi bych to chtěl mít rychle za sebou,že bych někde se zavřel do kabiny a čekal až se to potopí a mě ten tlak ve vzduchové komoře rychle rozdrtí,nebo se pomalu utopit,umrznout v oceánu někde na kousku nábytku…