Avatar uživatele
Krčálek

Titanic – co by sjte dělali kdyby?

Kdyby jste se ocitli při potápění ldi. Snažili by jste se zachraňovat ostatní nebo sami sebe? Já teda bych se snažil zachránit a na ostatní se vykašlal. Co vy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4367 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

Asi by sa prejavil obyčajný pud sebazáchovy.
Tá tenká vrstva civilizovanosti by sa asi c strachu veľmi rýchlo rozpustila.

Neviem, chce to zažiť – ale to radšej nie, že?

;)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bolak

Já bych zachránil úplně všechno a všechny. Nejdřív bych šel najít Kate Winslett a vodtáhnul ji na břech, pak bych se vrátil a potáhnul všechen nábytek igelitem, aby nenavlhnul. No a pak bych šel hledat nějakou velkou náplast, kterou bych zalepil tu díru v lodi.

Né kecám, já bych nezachránil vůbec nic, já bych tam exnul, ani z kabiny bych se nedotal, protože já vždycky všechno prospím.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

…kdyby byly v … ryby…nedá se jednoznačně říct,co by kdo dělal.Takhle nanečisto by byl každý za hrdinu,ale až by došlo na danou situaci,tak by se vidělo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gepik

V dokumentech o haváriích letadel(a asi to platí i obecně) říkali, že má každý prchat sám, že je větší šance na záchranu více lidí, než když se snažíte zachránit celé skupiny pohromadě( rodiny atd.). Ale nechte tam ženu, děti…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Steve90

Tak kdybych se nějak vymotal z podpalubí tak bych se zkusil distdt do člunu,když by to nešlo tak bych to nechal tak,našel si zdroj alkoholu a chlastal bych.. otázka esi bych to chtěl mít rychle za sebou,že bych někde se zavřel do kabiny a čekal až se to potopí a mě ten tlak ve vzduchové komoře rychle rozdrtí,nebo se pomalu utopit,umrznout v oceánu někde na kousku nábytku…

Nový příspěvek