leporela22

tištěný spoj

Dobrý den existuje nějaký program který navrhne tištěný spoj pomocí schématu nebo alespon zkontroluje jestli prochází proud

Odpovědi
Mapel

Profi programy to umí. Nakreslíš do něho schéma a on ti udělá plošný spoj. Nevím z hlavy kolik ten program stojí, ale pro soukromé použití se nevyplatí.

fg

Myslím že Eagle

cochee

Zkoušel jsem Formica, bylo to složité jak mrakodrap a výsledek stejně nesplnil mé očekávání, byť šlo o ultrajednoduchý obvod, v podstatě mi šlo pouze o miniaturizaci DPS, aby to program co nejvíc nahustil na co nejmenší plochu.