vlastina

Tiskárna tiskne obrázky ale ne text.Nevíte čím by to mohlo být? A bylo to v pořádku.

Doplňuji:
Mosoj všechny barvy v pořádku,tiskárna je Brother DCP-145C.Obrázky tiskne text ne.

Nejlepší odpověď
mosoj

Aby se dalo trochu poradit je třeba vědět značku a typ tiskárny. Kolik máte kazet s černou? Ty o něco lepší tiskárny mají černou zvlášť jenom na text. Pokud tam je, tak je prázdná.Ale takhle se nedá !!!!
Jak vypadá zkušební tisk ?

Jak jsem zjistil tiskárna má čtyři dye kazety. Black,Cyan, Magenta,Yellow.
Černou pro tisk písma zřejmě míchá ze všech barev. V rámci ůspory barev je možné že někde v menu ovladače je možnost někde tisk písma ( míchání barev) vypnout. Prozkoumejte podrobně ovladač. Hledejte tisk písma, odstíny šedé monochromatické a pod.

Někdy také si to tiskárny dělají automaticky podle toho jaký druh papíru v ovladači navolíte.

Nevím jak tiskárna Brother ale všechny inkoustové tiskárny mívají možnost vyzkoušet stav trysek vytisknutím zkušebního vzorku.
Jak vypadá tento zkušební výtisk. Jsou tam všechny zakladní barvy? ( barvy kazet) + černá.

Další odpovědi
Arni

Tuhle tiskárnu neznám, takže fundovanou odpověď asi nedám. Ale pokud se Vám to již nepodařilo vyřešit, vsadil bych si na problém v nastavení tiskárny. Zkuste ho prohlédnout, popř. upravit. Jinak se shoduji s předešlou odpovědí – co Vám vyjede z tiskárny při zkušebním tisku?