matej.kv

Proc u tiskarny sviti zkontroluje kazetu, když je nová a plná??

mam tiskarnu hp photosmart c4180 vložil jsem novou trojbarevnou barvu original ale hlasí vyjmete a zkontrolujte barevnou kazetu
Doplňuji:
co mam delat zkusil jsem vyčistit kontakty ale nic

Odpovědi
anonym

Ještě si zkontroluj, že jsi kazetu opravdu správně vložil, že není viditelně (mechanicky) poškozena kazeta nebo její uložení.
Vypni a zapni tiskárnu.
A jinak – i original cartridge může být vadná – vyzkoušej jinou (a tuto případně reklamuj).