Avatar uživatele
kaasik

Tiskárna Epson Stylus c60

dobry den chtel bych se zeptat mam doma tiskarnu epson stylus c60 a vimenil sem v ni barvy ale tiskarna furt hlasi ze nema barvu co stim muze byt dekuji
Doplňuji:
dekuji za odpoved ale divne je ze jsem vymenil jen cernou barvu a tiskarna sla bez problemu za 3 dni mi prisla i barevna a tiskarna nechce tisknout a kdys dam starou tu barevnou jak jsem mel take us to nejde nevim si rady co stim muze byt

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4894 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Pokud jste nepoužil originální náplně, pak nemusí být vybaveny mikročipem a stroj je pomýlen. Nepříjemné je, že se nerozjede ani tehdy nepřečte-li správně stav třeba jen o jedné barvě. Nedávno tiskárna začala řvát, že nemá žlutou i když prokazatelně barva v kazetě byla. Musel jsem provést výměnu.
Doplňuji:
Máte-li k dispozici nové kazety všech čtyř barev, zkuste je po jedné vyměňovat, třeba se stroj chytí?

Upravil/a: dudu

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Používám sice tiskárny canon, ale u EPSON ta ochrana čipem bude podobná.
Přesto bych ti s takovýmto popisem problému nemohl poradit.
Jak zde bylo již řečeno. Použil jsi kazety jaké ? Originál s čipem, nebo neorioginál s čipem nebo bez čipu. Nezlob se prase aby se v tom vyznalo.
Jediné co ti s tímto popisem mohu poradit. Vyjmi všechny kazety opatrně očisti plošné spoje čipů ( přegumuj je gumou na gumování a očisti alespoň techn. benzínem ) a pořádně je do tiskové hlavy namáčkni.

Pokud by to všechno bylo v pořádku a opravdu to nešlo po vložení tá barevné kazety tak by to vypadalo na vadný čip té nové barevné kazety a bylo by to na reklamaci té kazety.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet