Tiskárna Epson Stylus c60

dobry den chtel bych se zeptat mam doma tiskarnu epson stylus c60 a vimenil sem v ni barvy ale tiskarna furt hlasi ze nema barvu co stim muze byt dekuji
Doplňuji:
dekuji za odpoved ale divne je ze jsem vymenil jen cernou barvu a tiskarna sla bez problemu za 3 dni mi prisla i barevna a tiskarna nechce tisknout a kdys dam starou tu barevnou jak jsem mel take us to nejde nevim si rady co stim muze byt

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pokud jste nepoužil originální náplně, pak nemusí být vybaveny mikročipem a stroj je pomýlen. Nepříjemné je, že se nerozjede ani tehdy nepřečte-li správně stav třeba jen o jedné barvě. Nedávno tiskárna začala řvát, že nemá žlutou i když prokazatelně barva v kazetě byla. Musel jsem provést výměnu.
Doplňuji:
Máte-li k dispozici nové kazety všech čtyř barev, zkuste je po jedné vyměňovat, třeba se stroj chytí?

Další odpovědi:

Zlatý

Používám sice tiskárny canon, ale u EPSON ta ochrana čipem bude podobná.
Přesto bych ti s takovýmto popisem problému nemohl poradit.
Jak zde bylo již řečeno. Použil jsi kazety jaké ? Originál s čipem, nebo neorioginál s čipem nebo bez čipu. Nezlob se prase aby se v tom vyznalo.
Jediné co ti s tímto popisem mohu poradit. Vyjmi všechny kazety opatrně očisti plošné spoje čipů ( přegumuj je gumou na gumování a očisti alespoň techn. benzínem ) a pořádně je do tiskové hlavy namáčkni.

Pokud by to všechno bylo v pořádku a opravdu to nešlo po vložení tá barevné kazety tak by to vypadalo na vadný čip té nové barevné kazety a bylo by to na reklamaci té kazety.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.