Dobrá duše

Tisk více dokumentů současně?

Dobré poledne,

zajímalo by mě zda s tím má někdo zkušenosti.
Mám cirka stovku dokumentů, jednotlivých souborů a potřeboval bych je všechny vytisknout, vzhledem k tomu že to nebudu tisknout doma, to bych se zruinoval, ale někde externě, potřeboval bych zadat tisk všech dokumentů najednou nebo nějak vytvořit frontu všech dokumentů do tisku najednou.

Díky za reakce

Nejlepší odpověď
mosoj

To umía dělá každý počítač. Vytvoří tiskovou frontu a tiskne se dokud není hotovo, nebo nějaký spotřební materiál nedojde.
Doplňuji:
Ptáš se sice pája ale nedá mně to.
Prostuduj si toto : http://window­s.microsoft.com/cs-cz/windows-vista/getting-started-with-printing

Máš nastavenou malou velikost buffru pro tiskové sestavy, ale nakonec i ten je omezen operační pamětí . Halt ten čas tomu budeš muset věnovat, nebo si to nech vytisknout u toho kdo to umí, ale za to se zase platí. Čert aby to spral!

Další odpovědi
Pájo

Soubory ve formátu MS Word by měly jít snadno nastavit do tiskové fronty tiskárny. Stačí je (neotevřené) ve složce označit a dát tisk (Soubor → tisk).
Ostatní formáty (jpg, pdf…) budou nejspíše vždy potřebovat nastavit individuální parametry tisku, proto je bude nutné do tiskové fronty zadávat ručně.
Doplňuji:
mosoji, nemám nic, co bych k tomu ještě dodal… ;)
…nenapsal bych to lépe.

Dobrá duše

Tak to nevím jestli jsme se pochopili nebo jestli nemám schopnost intuitivního řešení 🙂 Jak konkrétně myslíte najednou vytvořit tiskovou frontu stovky souborů?

Dobrá duše

Když soubory označím, tak i u pouze textových dokumentů mi lze označit a dát tisk pouze u menšího počtu (15) souborů. Pájo jak mám tedy přesunout najednou nějaký označený počet souborů různých formátů ručně do tiskové fronty?