opa

Tisk fotografií na foto papír.

Chcu tisknout na foto papír 10×15cm.Označím obrázek.Zmáčknu tisknou.V tabulce-1.Nastavím tiskárnu.2.Formát papíru(A4)3.Kva­lita(fotografi­e)4.Typ papíru(běžný papír)5.Kliknu v pravo na snímek 10×15.Zmačknu-Tisk.A ono mě to vytiskne jenom část toho snímku co bych chtěl.Co mám dělat????Co nastavuji špatně???Děkuji.

Nejlepší odpověď
mosoj

Je třeba nastavit správně formát papíru. 10 × 15 ne ní A4 ale 4 palce x 6 palců.

Pokud tiskneš na fotopapír, jee třeba také nastavit fotopapír a ne běžný papír. To se týká ale kvality tisku ne rozměru.

Příště napiš z jakého programu tiskneš.
Doplňuji:
Opravdu pro kvalitní radu je třeba popsat zařízení, soft. a použitý materiál.
Program, tiskárnu a papír na který se tiskne.

Další odpovědi
led

V nastavení tlače máte možnosť zadať vlatný rozmer. Treba si len overiť, či v mm alebo v " palcoch.
Potom si to skontrolujte v náhlade tlače /počas nastavovania/
možno bude treba ešte nastaviť mierku, najlepšie nie 100% ale vyplniť papier. Ešte raz skontrolovať a až potom tlačiť