Maussy

Tisk Diplomky WORD 2010

Tisk Diplomky WORD 2010 → Mám diplomku ve Wordu a transformovanou přes Adobe Acrobat do PDFka.. Mám nastaveny zrcadlové okraje. Problém však je, že ji tisknu oboustranně ale na jednostranné tiskárně (nejdříve liché stránky, poskládat prázdnými stranami nahoru, na to pak sudé stránky). Takže ve výsledku mám prostě ty okraje přesně tak, jak nechci, tzn. do vazby mi jdou ty okraje menší a ty širší jsou vně. Prosím o pomoc jak to mám naformátovat, aby se to dalo vytisknout a okraje seděly? Děkuju

Odpovědi
Conchus

To je nějak složité. Používám Word 2007. Tam nastavím stejný okraj vlevo i vpravo, hřbet vlevo. Stránkování jiné na lichých a sudých stránkách a tisknu. Je pravdou, že se musejí tisknout extra liché a extra sudé. Ale je to všechno krásně zarovnané, bez zrcadlových okrajů. Myslím, že si to zbytečně komplikuješ.
Doplňuji:
Tisknu ovšem z Wordu. Proč ta transformace do pdf. To přece nemá s tiskem nic společného. Tu transformaci si můžeš udělat až potom.