Cool.Barbie

Tipy na vyzdobení dívčího pokoje:)

Dobrý den máte nějaké nápady ne bo stránky na kterých bych mohla nají t jak si vyzdobit dívčí pokoj? Děkuji:)

Nejlepší odpověď
anonym

http://bydleni­.idnes.cz/odvaz­ne-reseny-divci-pokoj-hyri-veselymi-barvami-f7k-/dum_osobnosti­.asp?c=A090820_­171251_dum_osob­nosti_web

Další odpovědi
elektrikář

Koupit si velkou desku hobry, olištovat.Přetřít latexem nebo hezkou tapetu. Na to si pak můžeš napíchat různé obrázky,a plakáty a když se ti přestanou líbit je můžeš vymněnit. Nikde pak nemáš dírky a skvrny od lepicích pásek. Jako dekoraci se dají koupit nejrůznější světelní hadi a řetězy. V prodejně s osvětlovací technikou pro diskotéky jdou koupit zrcátkové koule a jiná didová barevná světýlka.Nejlepší je poradit se z kamarádkama a hlavně rodiči ať z toho nejsou mrzutosti.Táta ti jistě rád pomůže.
Doplňuji:
Mužeš použít nové záclony, závěsy,Z mušelínu ušít baldachýn nad postel ten nazdobit zlatými hvězdičkama. Poštářky z barebných kretonů.Nepřímé osvětlení. Mám schované zařivky v dřevěném truhlíku nad knihovnou. zářivka sama není vidět jen nasvětlená zeď a strop.

verka

Ráda se dívám na Jak se staví sen. Tam se inspiruji. Hlavně si zvol barvu, která se ti líbí, tou nech vymalovat stěny a pak ve stejné barvě či barvě doplňkové hledej předměty. Stačí květináč, polštářek apod. Když projede stránky na bydlení, určitě objevíš spoustu nápadů.