natybubu

tipy na slovní hry do auta

za týden jedem do chorvatska a cestou hrajeme hry, a proto se ptám jestli někdo nezná nějakou hru jako např. slovní fotbal, asociace.....

Nejlepší odpověď
bolak

zeptej se toho řidiče z JH Bus co hráli za hru…

Jinak my hrával „mysli si zvíře“. Jeden si myslel, a ostatní pokládali otázky na který ten co si myslel, mohl odpovídat jenom ano/ne. Ve více hráčích to bylo na body (bod=uhodnutí), pokud to bylo jenom ve dvou, tak se mezi sebou střídali a počet polžených otázek do chvíle než hača uhodl se rovnal naopak počtu trestných bodů.

Další odpovědi
quentos

Slovní hry? Tož, existují cestovní verze scrabblu, kdy se hrací kameny do hracího plánu zacvaknou, aby nevypadávali, a hráči si ho tudíž můžou předávat z klínu na klín. Jediná nevýhoda je, že by se nezapojil řidič…
Doplňuji:
*nevypadávaly