Elly

Tipy na nový mobil

Můj předchozí mobil byl Nokia X2 a trochu mi spadl do vody :D Chtěla bych si koupit nový mobil. Nemáte nějaké tipy? Nejsem moc zvyklá na dotykáče ani „véčka“ ale byla by to příjemná změna. Měl by být docela přehledný, kvalitní reproduktory (hodně poslouchám hudbu) i foťák. A taky aby nebyl moc drahý. :) Děkuji za všechny tipy

Nejlepší odpověď
Majkl95

Mám mobil nokia lumika 520 a sem spokojený :) repro hraje hezky nahlas a čistě :D jo abych neazpoměl mobil mi doporučil Bedy :) pavlos je sice chytrý jak rádio :D ale dokáže se jen do všech navážet a ubec mi nepomohl když sem se tu ptal :/ To je teda pomocík :D
A abych nezapoměl ta nokia mě :D no spíš rodiče :D stála jen 4 tisíce :)

Další odpovědi
Bedy

Já bych zůstal u Nokie a nekupoval levný čínský šunt Huawei. Co třeba Nokia X2–02 – je klasické X2 podobná a je taky na hudbu jako dělaná. Navrch díky funkci Play via Radio můžete pumpovat písničky ze svého telefonu přes rádio v domácí hi-fi soupravě nebo v autě. Výhodou je i možnost vložení 2 SIM karet, které jsou obě současně na přijmu. Foťák má celkem solidní, na to, že to je „klasický“ telefon. Kdybyste chtěla něco s lepším foťákem, doporučím Nokia X3–02. Má jak klasickou klávesnici, tak i dotykový displej. Je to ideální kombinace. Opět je to hudební telefon.

Pokud chcete čistě dotykáč, tak bych to viděl na Nokiu Lumiu 620. Lepší dotykáč za tuhle cenu s touhle výbavou nenajdete.

Godzilla001

Huawei Ascend Y300 :)
repráčky jsou trochu slabší,ale jak zapojíš sluchátka je to jiná kvalitka ! :)
S foťákem jsem osobně velmi spokojená ! :)
Je přehledný a podle mě za tu cenu velmi kvalitní
Mohla bych ho doporučit snad každému :)
Doplňuji:
Stojí okolo 4000 a na to jak je vybaven,se divím že ho prodávají tak levně :)

pavlos1113

vykašlete se na nokii,kupte ten haewei,nokia má málo aplikací a celkem ji ujel vlak,nokia lumia je vyslovený propadák
Doplňuji:
hlavně vybírejte mobil s androidem

Futurama39

doporučuji jakýkoliv samsung galaxy jsou levné a dost přehledné dají se sehnat okolo 2 500Kč