Tipy na akční zábavu pro děti 3 a 5 let, Praha

Zajímalo by mě, jestli nemáte nějaké tipy na to, kam vyrazit s menšími dětmi (3 a 5) teď v zimě v Praze za nějakou akční, sportovní zábavou? Sama ještě děti nemám, ale přijedou mi na svátky synovci, tak bych jim ráda vymyslela nějaký zábavný program. Díky

Odpovědi:

Bronzový

Co třeba nějaká procházka po lese , kdy jim vysvětlíte, co je který strom a pod, sbírejete šišky, házejte. hrajte nějaké hry - kdo dál dohodí šiškou, nebo kde se víckrát trefí do stromu z určité vzdálenosti a pod. Nebo si zajděte do ZOO, na bazén. V Praze je spousta možností, záleží na Vašich finančních možnostech a na tom, jací jsou Vaši synovci a odkud. Procházka Prahou může být zajímavá, ale zdlouhavá. Můžete jít bruslit, snad se i brusle půjčují a v každém větším obchodním centru jsou prostory, kde jsou poradci. Plavba parníkem po Vltavě, návštěva bludiště, vyhlídkový let vrtlulníkem nebo letadlem. Nebo jim kupte stavebnici a stavějte, hrajte pexeso a jiné hry. Jen se divím, že se s tímto dotazem obracíte na tuto stránku a nekontaktujete třeba příslušné instituce v Praze, aby Vám poskytly potřebné informace.

Bruslení je podle mě dobrý nápad + já jsem nedávno vzal naše kluky na adventure minigolf a tam se teda perfektně vyřádili, je to kryté, takže se tam dá jít i v zimě… Dál mě napadá třeba Království železnic…

Pokročilý

Podívej se na www.kudyznudy.cz.

Škoda, že je zrovna zima, jinak bych vám poradila třeba dinopark :-) našim dětem se tam líbilo a pořádně se tam vyřádili :-) ale teď je teda zavřený…

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.