Alesh

Tipujte výsledky voleb…

Já tipuju vítězství Zemana s 55–60 %.
Doplňuji:
Tak jsem byl asi nejblíž. ☹

Nejlepší odpověď
Bedy

Vyhraje Miloš Zeman se slabými 60%. Karel Schwarzenberg dostane dobrých 40%.

Další odpovědi
aramah

Jasně Zeman, procentuálně si netroufnu tipovat

LejdyTerr

Já bych chtěla, aby to bylo vyrovnané, zajímalo by mě, co by se dělo pak 🙂

Hlada

Tipuju to na těsné vítězství Zemana.
Osobně bych si ale přál, kdyby to dopadlo nerozhodně a začalo se znova a s jinými kandidáty.

lukas.zmizik

já bych řek, že to bude rozdíl o asi 2–3 %

LejdyTerr: kdyby to bylo přesne 1:1 na jeden hlas tak následují dva body:

  1. Karel spáchá sebevraždu
  2. všechno včetně sbírání podpisů jde nanovo

SonsyMite

Vidim to stejne, spravne, a tak jak by to melo byt