race02

Tipovat nebo nechavat prázdné políčko když se dávají záporné body?

Body se odečítají systémem 1/(n-1), tedy když jsou např čtyři možné odpovědi odečte se 1/3 bodu.
Doplňuji:
Nemyslím tady ,ale např. při příjímačkách.

Nejlepší odpověď
anonym

Vlastně ti závidím tvoje starosti…:D

Další odpovědi
anonym

Tvá otázka nedává smysl, tady žádné „záporné body“ neexistují!

otaznik007

Radši ne…jenom když jsi si tím hodně jistý(nebo poslouchej „hlas srdce“ :D)

Ella

nikdy bych netipovala v testu, popř. přímačkách, kde se za špatnou odpověď odečítají body… můžeš víc ztratit než získat…