Tipaři, tipnete si se mnou, jaké bude počasí na první jarní den (20. března) 2016 v Praze?

Můj tip: polojasno s možností přeháněk a teplota do 19°C.

P.S. Požádám admina, aby otázku neuzavíral do doby, než bude zjištěný průběh počasí toho dne.

Nejlepší odpověď
redy

Bude slunečno, já myslela, že první jarní den je 21:-/
Teplota možná 15 °C 🙂

Další odpovědi
JájsemRaibek

Bude hnusně a bude mrznout až praští :D Bude foukat severní vítr a z nebe padat srač…ky :D

Lamalam

Zataženo, déšť, mírný severozápadní vítr, během dne prothávání oblačnosti od západu, teplota 11°C, tlaková tendence mírný vzestup, rozptylové podmínky dobré.

Klaproth

Polojasno, bezvětří, teplota 17°C.

kajdulka

bude tak do 21 stupňů.
Slabý vítr místami i déšť

gagaga

a co vyhraju ? klobasku ?
14,5

  • iv-

anonym

… dělám je menší než 14.5 cm.

gagaga

tak to ji asi chtit nebudu..
me totiz na velikosti zalezi :p

gecco

Barbakane, -iv- nemyslela ty, který děláš…
😉
Sorry, řek sis o to…
😉

anonym

gecco, kdybych -iv- napsal můj rozměr, tak se ze Stuttgartu stěhuje. 🙂