Avatar uživatele
Deli

Tip pro adminky: Uvítali by jste, kdyby tady po zlatu následovala třeba diamantová či platinová meta?

Když vidím, jak si tu gratulujeme ke všem těm kovům, tak jestli se jednou došplhám ke zlatu, bude mi radost z něj kazit smutek, že další gratulace už nebudou, že nic víc už získat nemůžu…
Co říkáte, nechtěli by jste mít ještě vyhlídku na další mety?
Doplňuji:
Tedy, Dr.Axl mi to nádherně vysvětlil. Díky.
Více info nechci, počkám si 🙂

Možná to bude zajímat i další, kteří se k netu dostávají až teď vpodvečer, takže doplňuji a prosím o další názory k tématu dalších met na odpovědích.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Deli

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, hanulka11, Alesh, anonym, casey před 4603 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Platina vychází na 20 000 bodů, diamant 40 000. V součecné době je 1× diamant a 9× platina.
Ovšem ti, co už mají tyto limity, těm je to putna a pro ostatní je zlato dostatečná motivace.
Podobné otázky by se správně měly směrovat přímo na mail Odpovědí, ale skalní, kteří s admini komunikují, to už stejně vědí, protože tyto úvahy jsou už mimo komerční rámec stránek.
Fakturace se odvíjí od počtu přístupů a ne konzervace letitých mumií.
Doplňuji:
Od stříbra je vždy dvojnásobek předchozího limitu.
Po dosažení zlata máš skryté výhody, stáváš se členem VIP klubu, můžeš dávat podněty na změny a doplňky programu Odpovědí, dozvídáš se privátně o chystaných změnách. Máš oprávnění stát se členem přípravného výboru pro sraz, můžeš se zeptat i na osobnější informace o zlatých a stříbrných a dle přání dostávat do mailu unikátní a originální pps a protekční odkazy, můžeš získat kontakt na spádově nejbližšího člena VIP, kteří se někdy už i znají osobně a také se scházejí a pomáhají si.
P.S. Bližší podrobnosti už podléhají diskrétnosti, takže případně už jen na privátní mail. Až se ozlatíš, budeš zírat, je to jako zednářská lóže. Můžeš se těšit na daleko víc než prchavou hvězdičku z pomíjivého kočičího zlata, zkrátka začneš požívat výsad vybrané společnosti.
(Všimla sis jak třeba iv už má najednou úplně jiné zájmy? Proti tomu jsou místní hrátky jen slabý odvárek – tvého pečeného čaje). Už máš rezervován zvláštní trůn, kde s tebou počítáme pro tvoji oblíbenou oblast.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Doktore, teraz si mi pokazil náladu.
Tešila som sa, ako si pekne sedím na Evereste a ajhľa, to je len Gerlach. Asi som mala pokazenú GPS.
Teraz musím absolvovať Mont Blanc a potom až Everest.
Kde teraz zoženiem cepín a boty? :(

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

A v kolika bys dala diamant a platinu Deli? :D:D:D
Sakra, po ránu takové drahé kovy .......

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Platinová bude od 1 000 000 bodů , diamontová by pak mohla být od 10 000 000 bodů

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Deli

Ad hanulka11: Ty další mety bych umístila podobně jak uvedl Dr. Axl. 🙂

Jinak: Ano, zlato je dostatečná motivace (i když jen kvůli té zlaté hvězdičce sem asi nechodí nikdo, že) – ale co bude POTOM ???

před 4603 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Se zlatem náhle získáš i ušlechtilou duši, kdy tě nějaké mety přestanou vzrušovat a začneš pracovat na svém sílícím kreditu a nezištně pomáhat druhým. Až to sama prožiješ, přestaneš se ptát, protože to silně pocítíš.

před 4603 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Deli

Ušlechtilou duši mám už dávno 🙂

Ty jsi s adminky kamarád, dostane se tenhle nápad k nim, nebo je třeba je upozornit mailem? Podle mne je to dobrý nápad a zas by to dění na odpovědích oživilo!
A taky jsem umanutá, že? 🙂

před 4603 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Členění limitů se tvořilo při profilaci Odpovědí už před 2 roky a resumé nevratně zní, že bodování je konečné a jednotné i pro ostatní národní mutace. Viz Odpovede.sk, tam jsou za 2 roky jen dva bronzoví (ze 700 uživatelů), takže mají rezervu ješte tak na 5 let.

před 4603 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Zapomněl jsem napsat do P.S., protože v diskuzi není ani náhled, ani možnost opravy.
Protože je Kerberus ještě na cestách, musím za ni zaskočit. Píše se byste a ne „by jste“.
Ve svých kristových letech by ses to už mohla naučit, nebo na podnikatelské škole už nebyla ani čeština?

před 4603 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Deli

Koukám, že mi nic nedaruješ.
Čeština tam byla a jelikož jsem absolvovala s vyznamenáním, tak mi nezbývá než konstatovat: I mistr tesař se někdy utne. 🙂

před 4602 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

Vždyť jsme tu Deli rádi i bez nějakých zlatých met,ne? Já tedy aspoň ano. Nikdy jsem nad tím neuvažovala, že by byly nějaké další mety .
Je to jako s životem žij ho tak , ať nelituješ žádného dne.
Podívej sluníčko svítí ,je krásně- tak co si víc přát.

před 4603 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Deli

Ano, Hanulko, právě že jsem psala, že jen kvůli těm hvězdičkám sem asi nechodí nikdo, většina z nás sem chodí za dobrou společností a chodili bychom i bez vidiny těch kovů.
Ale když už tu jsou – proč v tom nepokračovat dál? 🙂 Byl to jen takový nápad…

před 4603 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek