Tip na warez stránky???

Kde se dá na warezu naučit nebo vyčíst různé vychytávky: stahování, crackování atd

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Upřimně se divím,že otázka ještě není smazaná 🙂

odpovím opatrně.

Většina stránek o warez má warez v názvu domény.

Zkuste dát tyto klíčová slova cracking, warez, download, do vyhledávače

Snad admin mojí odpověď nesmaže.

Další odpovědi
Andreas

V ČR jsou nejpoužívanější a nejpřehlednější www.warcenter.cz a www.warforum.cz. U obou je nutné se registrovat, u warfora jsou pak ještě další drobnosti pro plné využití (nutnost několika příspěvků apod.)…

Bumbes

To si děláš srandu?
Neumíš ve vyhledávači (seznam, google,..) napsat ‚warez‘?
Najde to tolik možností, že máš celý týden na prozkoumávání, a žádný „tip“ neexistuje, neboť warez stránky se neustále mění a stěhují.