Pokročilý

Tip na trému? :)

Dobrý den,
v pondělí a v úterý jdu na přijímačky. A potřebovala bych poradit nějaký způsob na zahnání trémy... Opravdu pomáhá takové to: vezmi si papír nebo něco do ruky a hrej si s tím, nebo nemysli na to kde jsi atd...? :)
Děkuju.:)
Doplňuji:
jojo, taky dělám na gympl.. Moc děkuju :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

já osobně jsem jenom seděla v lavici, ani jsem si z nikým nepovídala. Před testy mi pomáhá být 3-5 minut sama, pročistit si hlavu, nemyslet na to, prostě se uvolnit a říct si, že když to pokazím, nic se nestane (to jsem si říkala i před příjmačkama na gympl)
a jak říkáš, tak to alespoň mě pomáhá
přeji hodně štěstí ;)

Další odpovědi:

Trocha trémy neuškodí a většina lidí s ní zápasí celý život. Doporučuji vzít si na přijímačky petku s pitím a když budeš cítit sucho v ústech, popíjej po pár doušcích vodu nebo nápoj, který máš ráda. Trémě to sice nezabrání, ale budeš mít nějakou činnost, které Tě od "nervačení" ochrání a odpoutá.
Neboj se, dáš to.

Pokročilý

U mě fungovalo: Jsem nejlepší, nejlepší, nejlepší! Vím že se tam dostanu, tudíž jsem se tam dostala s výbornými výsledky. Důvěřuj sama sobě, že na to máš :)
A taky mi pomáhá hrát si s propiskou nebo v duchu počítat. Nebo si představím, že kolem mě je cihlová zeď a jsem sama v klidu... :)
Hodně štěstí přeju ;)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2412
Zlatý Drap 1486
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 490
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.