A&N

Tip na nenáročnou píseň?

S kamarádkou bychom si rády zazpívaly nějakou písničku (pokud možno v angličtině) a nemůžeme najít žádnou, která by nebyla náročná. Nevíte o nějaké, kde se nezpívá moc vysoko??

Odpovědi
briketka10

co třeba tyto z YouTube
přímo s texty nejsou moc
náročné..
http://www.you­tube.com/resul­ts?search_que­ry=songs+lyric­s+english&sm=1

Kelt

Něco od Beatles, Smokie, Abba nebo jiné skupiny. Sežeňte si noty a zpívejte. Skladba v notách se dá transponovat podle potřeby výš nebo níž. The Corrs, písní je spousta, nebo zkuste nějakou Nursery rhyme .
Co je nenáročná píseň? Na 2 akordy typu D, A, G. V rozsahu jedné oktávy?

Irisa

Podle toho, co posloucháte. Třeba Wrecking ball on cyrus zas tak vysoká není. Potom třeba radioactive od Imagine dragons, imposible (verze jamese arthura), nějaké od 30 seconds to mars (třeba Do or die)…
Doplňuji:
teď mě napadlo… dost dobrá na zpívání je od 30STM – City of angels a Hurricane
Napadá mě jich spoustu, stačí upřesnit žánr…

Emefej

Pokud netrváš na angličtině, tak se zkus inspirovat u Landy nebo u Fanánka. Všechna díla mají v rozsahu do půl oktávy, doprovod do třech akordů.