Vojtěch

Tip na nekožené cvičky vhodné na tanec?

Dokázal by, prosím, někdo poradit nějaké nekožené cvičky vhodné na tanec? Všechny co jsem našel mají koženou minimálně podrážku. Tenisky jsou moc mohutné, člověk v nich nemá cit a nekloužou. Za případné tipy předem děkuji :)

Odpovědi
Damiana

Tak to si budeš muset koupit někde nějaké obyčejné, protože profi taneční obuv má mít koženou podrážku. To je právě to důležité a toodlišuje obyč botky od těch skutečně kvalitních.