Boy 13

Pomohou vitamíny a léky na tinnitus?

Dobry den, vcera jsem byl u doktora a zjistil jsem, ze mam nahle vznikly tinnitus v levem uchu na frekvenci priblizne 4000 Hz, maskovatelny na 30 db… Dostal jsem nejake vitaminy a leky primo na ten piskot… Myslite, ze to pomuze, nebo to bude neco horsiho? Je mi teprve 17 a nechtel bych tim trpet po zbytek sveho zivota… Diky za odpovedi.

Nejlepší odpověď
marci1

Mohou, ale nemusí. Nejdříve je nutné zjistit příčinu těchto potíží. Přečti si již položené otázky a odpovědi na toto téma. 🙂
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=tinnitus

Další odpovědi
Lamalam

Táta tím také trpěl, léky nezabíraly. Pomohla až opakovaná terapie v barokomoře.

led

Vitamíny a lieky môžu stlmiť. Potom je to už len otázka vášho vnútorného prispôsobenia sa týmto pazvukom vyvolanými tinnitom. Ale nádej na vyliečenie zomiera posledná, netreba sa toho báť. Ďôležité je, že o probléme viete, najhoršie sú nevedomosť a z nej odvodený strach.