Respire

Když si dám ve věku 15 let do uší tunely, bude mi to ve stáří připadat hloupý a nebudu to chtít… co bude potom?

Chtěl bych se zeptat..když si dám vě věku 15 let do uší tunely, bude mi to ve stáří připadat hloupý a nebudu to chtít…co bude potom ? Budu mít vytahaný uši nebo se to nějak zpraví ?

Nejlepší odpověď
Nazdar Bazar

Nedávej si tunely do uší vůbec.

Další odpovědi
mosoj

Lepší je mobil.
http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/682409/ATT7­.jpg

zzzzz

Nezpraví:-((( Budeš vypadat pořád jak by tě za uši věšeli:-((( Je to nechutné, když s tím někoho potkám, tak se odvracím:-(((
Dej si někam normální piersing, také mám, ale kdykoliv ho sundám a nikdo nic nepozná. Ty pak budeš muset nosit i v létě beranici a uši přilepené pod ní:-)))

marci1

Uši budou vytahané a budou mít díru. Nechceš si to rozmyslet ? 🙂

Kiti

Tunely mám dva, jeden dokonce od 13, ale jednou se mi rozbil závit (asi po 4 letech co jsem hi měla) a než sem si koupila novej, tak se mi stáhnul o 3mm.
V případě že budeš mít velkej a nebo se ti nestáhne, vzdycky se to dá nechat zašít.
Hlavně roztahuj pomalu s rozmyslem, jinak to bude bolet, až si natrhneš ucho (taky už znám :))