Blackienaaa

Tik v břiše

Dobrý den, od včerejšího večera mi tiká v břiše a zdá se mi, že je to stejně jako mi tepe srdce. Nevíte co to může být? Děkuji, Petra.

Nejlepší odpověď
Drap

Frekvence tepu srdce se může přenášet do všech orgánů a do všech částí těla. Nechal bych to být, ono to přejde. Až pokud by to přetrvávalo delší čas, navštívil bych lékaře.

Další odpovědi
samicek333

Pravděpodobně to bude nějaká céva, která trošku vystoupla, nic si z toho nedělejte, za pár dní to přejde – to stejné mívám třeba v očním víčku – pokud by to nepřešlo, nebo to třeba bolelo, zajděte si radši k doktorovi.