Petr89

„This is sooo sick!“ Může mít toto spojení jiný než negativní význam? Např. když někdo takto vyjádří názor na písničku?

Nejlepší odpověď
quentos

kupodivu ano, může to naopak znamenat „dóóóst dobrý“; tento význam slova sick má původ ve slangu skateboardistů.
Pro mě to je teda taky novina, dík za rozšíření obzorů. Srv. zdroj: http://english­.stackexchange­.com/question­s/75017/origin-of-current-slang-usage-of-the-word-sick-to-mean-great

Další odpovědi
PrizePool

Já tohle znám hlavně z pokeru, i když ho sám nehraju 😁 Ale všude na videích tohle říkají hráči, když nějak smolně prohrají. Znamená to, že se něco hrubě nepovedlo, že to byla smůla.

magorvkleci

je to šeně krutý, ale urbandictionary dokonce tvrdí
SICK can have various meanings:
In the U.S. it is usually used when something is cool and exciting.
In the UK it is used more to describe something not so pleasant, if something is gruesome and disgusting, then it's sick.