Honzouš00

Proč mám problém s instalací The Sims3 Pets?

Ahoj mám problém s The Sims3 Pets (dom. mazlíčci). Dodatek jsem normálně naistaloval a spustil.Dodatek se načítá, najede to do hlavního menu, tam mi to nahlásí že je problém s autorizačním diskem zkoušel jsem různé cracky a stejně to pořád nejde. Poraďte prosím!!!! Hra je z originálního cd. Dodatek normálně z internetu.
Doplňuji:
Nechtěl bych si to kupovat, protože si tam chci dát všechny. To by asi vyšlo draho a já chci co nejvíce ušetřit. Ani nevím kde si to koupit.

Odpovědi
Elen5105

A nebude si lepší si to koupit?
Doplňuji:
Koupit si to můžeš v herních obchodech nebo třeba v Tescu. Tam si The sims kupuji já. Hry se dle mých zkušeností dají obvykle levněji sehnat v internetových obchodech, kde je poskytnut pouze aktivační kód a tím bys mohl ušetřit.