♥♥♥

The Sims- pokavaď máte, KLIK!

Ahoj,
chtěla bych plnou verzi The Sims, je mi jedno jakých, jen mi prosím napište kde stáhnout. díky za vaše odpovědi.

Odpovědi
anonym

Buď si ji kupte nebo si ji najděte, jednoduché…

Hlavní hra

DataDisky

kamila44444

Ahoj. Stahovat můžeš vlastně kdekoliv. Třeba i na ulož to. Pokud jsi zaregistrovaná na torrentu, tak tam určitě něco bude. Samozřejmě to musíš umět cracknout :)

anonym

Mám, koupenou. Nepiš semka tyhle otázky, stahování her je nelegální!

dj.david1234

Tertexia: Jak se to vezme… Stahování jako takové moc nelegální není. Záleží kde to stahuješ 🙂 Na uloz.to je stahování ,,legální´´ . Upload je nelegální.