Delliska7

The sims 3 Studentský život

Ahoj naistalovala jsem si The sims 3 studentský život přes torrent,chtěla jsem to cracknout ale nejde mi to , prtože ,najela jsem si na místní disk,program files,electronic art a teď tam má být složka The sims 3 jenže já ji tam vůbec nemám takže to nemám jak cracknout poradíte mi ppls. jak tam tu složku dát?

Odpovědi
fandosaurus

V tom případě by složka měla být jinde, hledej The Sims 3 samostatně jestly nepomůže, přeinstaluj hru a zapomatuj si jaá je tam uvedená cesta :)

vojta@super

S těmihle problémy se sem neobracej! Hra The Sims 3 se kupuje a ne stahuje! Jelikož o téhle otázce neví nikdo od nás, tak to nebudu řešit. Vojtěch – Komunitní koordinátor pro The Sims.