The sims 3 – stěhování rodiny na prázdný pozemek

Když si v The Sims 3 vytvořím novou rodinu a pak jí musím nastěhovat do nějakého domu a zobrazí se mi ta velká mapka města, ukazují se mi pozemky obydlené, s prázdným bytem a nebo prázdné pozemky (pod znakem kosočtverce) Ve The Sims 2 se rodiny dala nastěhovat na prázdný pozemek, ale zde, v TS3 když kliknu s rodinou na prázdný pozemek, tak je tam nejde nastěhovat, dokud nedám úpravu pozemku a nepostavím tam alepon jednu zeď, aby se pozemek zobrazil jako prázdný dům a mohla jsem tam rodinu nastěhovat.
Jde to udělat nějak jinak, nastěhovat rodinu na prázdný pozemek?

Odpovědi
karel4

Nejde to