kristyjar13

The Sims 3 – jak zamknout dveře

Potřebovala bych poradit jak zamknout v The Sims 3 dveře. V ostatních dílech se zamknou kliknutím, ale tady mi to nějak nejde. Děkuji za odpovědi

Odpovědi
anonym

nastav si vidění domu tak, aby se zobrazovaly i dveře.. pak klikni na nějakého dospělého simíka nebo teenagera a s ním klikni na dveře. Zobrazí se ti tabulka s možnostmi, jak dveře zamknout, toť vše