Vanda6

The sims 3 instalace

Koupila jsem si novou zákl.hru The sims 3. Když vložím disk do notebooku objeví se taková ta tabulka a já dám spustit, potom se mi objeví obrázek z té hry a kliknu na istalace a tím to končí. Žádná další aktivita, ani se to nenainstaluje, prostě konec… Poraďte mi prosím jak to mám nainstalovat.

Odpovědi
moni123

když sem dostala minulý rok k vánocům the sims 3,hned ten další den jsem zkoušela na svém počítači to nainstalovat…No a když to zkusil taťka nainstalovat na bratrovo notebooku…tak to tam šlo(též na mamky netbooku)..No tak jsem došla k závěru,že to bude tím,že můj počítač byl už starší…no,ale jestli ho máš nový…tak netušim čim by to mohlo být…;)

bububabu

Když otočíš krabičku hry tak dole jsou vypsané všechny údaje toho co by měl mít tvůj notas aby byl kompatibilní se hrou. Toto je dobré si předem zjistit u prodejce. Dále u hry Sims 3 je nutné mít nainstalovaný program Origin.