Vanda6

The sims 3…

Mám půjčenou originální hru The sims 3 a opět půjčený dodatek The sims 3 mazlíčci, obojí nainstalované v PC, ale co mám udělat aby mi to jelo bez CD ???

Odpovědi
Bedy

To je hezké, že máte půjčené originální CD, ale Vy jste si tu hru nekoupila, a tak nemáte oprávnění ji hrát. Hru si kupte a nemusíte řešit takové věci.
Už jen tím, že jste si to nainstalovala bez koupě, tak to máte nelegální.

anonym

Jelikož je to originální hra tak je to právě tímto ochráněné že při každém spuštění musíte vložit CD pro ověření.

Pokud po nás chcete ilegální rady tak se ptejte kde je k tomu to určené – warez fóra.