nnn1

The Sims 2 – nezobrazují se mi stažené soubory

Mám nově koupenou hru The Sims 2 (Double Deluxe) a stáhla jsem si věci, které jsem dala do složky „Downloads“ (kterou jsem vytvořila), ale nic se mi nezobrazuje. Složka má 416 MB, což by podle jedněch stránek neměl být problém. Ve hře mám vlastní obsah povolený.

Položila jsem zde podobnou otázku na hru The Sims Příběhy trosečníků, ale nikdo neodpověděl. Snad s hrou The Sims 2 je víc zkušeností a dostanu nějakou odpověď.

Za rady předem děkuji.
Doplňuji:
Děkuji melanie. Tu složku jsem vytvořila v C:\Program Files\EA GAMES\The Sims 2 a mělo to být v C:\Users\Do­cuments\EA Games\The Sims™ 2. Teď už se některé věci ukazují (ale ne všechny a nevím čím to je).

Odpovědi
melanie

Možná potřebuješ k downu nějaký dodatek, nebo máš složku na downloady špatně umístěnou
Doplňuji:
pokud ti ještě něco nejede, může to být tím, že to je do sims 3
Taky se může stát, že ti něco modře bliká, v takovém případě potřebuješ ještě speciální program.No kdyžtak mi napiš do zpráv a já ti zkusím poradit :)

arygnoc

Domy, obecní parcely – mají koncovku .Sims2Pack instalují se poklikáním na ikonu souboru a zbytek udělá sám počítač. Hra by neměla být při instalaci spuštěná. Nové domy se vám objeví po spuštění hry v sousedství v menu dole, je na vás kam si je umístíte.

Oblečení, genetika, skiny – mají koncovku .package instalují se tak, že je přesunete do adresáře C:\Dokumenty\EA Games\The Sims 2\Downloads\

Sousedství – mají koncovku .sc4 a instalují se také přesunem souboru do adresáře: C:\Dokumenty\EA Games\The Sims 2\SC4Terrains\

veľa záleží na prípone súborov, v zdrojoch (stránkach) býva i umietnenie (určite niekde v nápovede, FAQ a pod).