Pomelo74

The sims 2 a 3

Dobrý den,je mi 16 let a chtěla bych si koupit The Sims 3. Za ty peníze jsem si říkala,jestli se to vyplatí.Mám teď The Sims 2 a chtěla bych vědět ,jaké jsou rozdíly mezi dvojkou a trojkou. Jako klady a zápory jestli mi rozumíte :) Já jsem to hledala na internetu,ale žádnou schopnou stránku,kde by to bylo přehledně vypsaný,jsem nenašla :) Prosím poradíte mi? Děkuji mnohokrát :)

Nejlepší odpověď
Raddess

Zkusila si web www.hrej.cz ?? Trojka je dobrá v tom, že přimo ve hře mužeš odejit do sousedstvi navštivit kamarady nebo někam dal… neni to jen prazdna parcela a tvuj dum. Zkus tohle http://pc.hrej­.cz/recenze/the-sims-3-2543/

Zdroj: www.hrej.cz

Další odpovědi
Bobra

The sims3 je lepsi v grafice,hra­telnosti a sou na ni vyrobeny lepsi cheaty :)
Podle mě se to vyplatí ale opravdová zábava je to s nějakým doplnkem treba – domaci mazlíčci nebo hrátky osudu :)