ivosek.pole

the sims 2

Jak mám udělat aby se batole zabavilo počád si s ním h raju a pořád má červenou zábavu

Odpovědi
Kuře

Zkus cheat : testingcheatse­nabled true ( pro vypnutí cheatu zadej : testingcheatse­nabled false ) . Až budeš mít zapnutý cheat, otevři si panel nálad a podle potřeby táhni myší určitou potřebou, dokud nebude zelená.

Ella

pořiď mu nějakou hračku, třeba xylofon nebo tak, bude sbírat body dovednosti a zabaví se, dej mu tu interakci několikrát za sebou, aby ses o něj nemusela chvíli starat.

Nebo si pořiď jednoduchý a bezpečný prográmek SeeThem 2.31 z webu uvedeného níže, dej ho do složky Download a dvakrát na něj poklikni – otevře se ti obrázek, kde můžeš vypnout cenzuru – holka před sprchou, květináče nech vypnuté, křesla to zas můžeš otáčet předměty ve hře šipkami o 45 stupňů a když zaškrtneš hlavu s nabídkou, tak můžeš jednoduchým potažením myši po potřebách, ale i dovednostech doplnit všechno na zeleno a máš po starostech se zábavou.
Jednoduše na požadovaný obrázek klikneš a když se aktivuje objeví se u něj zelená fajfka :) stáhneš to kliknutím na obrázek s nápisem stáhnout teď!… používám ho taky a nemusím se starat o potřeby simíků, když jsem třeba ve městě :)

Zdroj: http://simsky­.parsimonious­.org/proggie/cz_st2­.php

Justi

Musíš mu koupit nějakou hračku jako : Plyš. medvídka , Xylofon atd.