Meropa

The sims 2

Dobrý den, chci se zeptat jestli je tu někdo kdo hraje the sims 2, tak jaký máte notebook\PC a jak vám ta hra jede?

Na internetu jsem si vyhledala systémové požadavky této hry a můj notebook všechno splňuje (i graf. karty), zkoušela jsem snad všechno (nastavení, různé návody…) a když spustím hru, tak se to zasekne po 5 min. někdo po 15 min.

Ráda bych tedy věděla na jakým PC nebo notebooku to dobře bez zasekávání funguje, ale pište prosím jen zkušenosti Vás nebo vašeho známého.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Tvůj notebook se pravděpodobně přehřívá. Chce jej to rozebrat a vyčistit heatpipe a vetráky, včetně pasivů a nanést teplovodivou pastu.

Pokud je notebook ještě v záruce tak to musí udělat autorizovaný servis, jinak o záruku příjdete když notebook rozeberete sama.

Další odpovědi
DusanOrlik

Já mám Windows XP.Hraje se mi super,až na drobné sekání.Jinak grafika,chyby..-nic jiného.Prostě trocha sekání a halvně,dlouhé načítání-vyberu si rodinu,ta se načítá přes 5.minut.Říkám luxus hra :)))