Hyperaktivní Veverka

The Sims 2

Prosím vás, mám pro vás takovou složitou otázku, ale pokusím se vám ji vysvětlit co nejstručněji. Přijela moje kamarádka a přinesla s sebou Sims 2 Mazlíčci, Šťastnou cestu, Roční období a normální The Sims 2. Všchno jsme tam nainstalovali v tomto pořadí. 1. The Sims 2, 2. The Sims 2 – Roční Období, 3. The Sims 2 – Šťastnou cestu a jako poslední The Sims 2 – Mazlíčci. Kamarádka mi chtěla nechat doma The Sims 2 – Mazlíčci, abych mohla doma hrát všechno dohromady na jednom disku, který ona nepotřebuje, protože všechno má na svém disku The Sims 2 – Šťastnou cestu. Když jsme ale do počítače vložily disk The Sims 2 – Mazlíčci, napsalo nám to, že jsme vložili špatný disk, a ať vložíme The sims 2 – Š´tastnou cestu. Ale tuhle verzi kámoška doma právě potřebovala, jinak by nemohla hrát doma. Myslely jsme, že když smažeme The Sims 2 – Mazlíčci, a nainstalujeme ji tam znovu, tak nám to bude fungovat. Tak jsme ji smazali, ale znovu nám to napsalo totéž. Takžena tom počítači mám normální, Śťastnou cestu a Roční období. Koupila jsem si The Sims 2 – IKEA, a myslela jsem si, že když jím tam vložím, a nainstaluju, tak mi to bude fungovat na The Sims 2 – IKEA. Instalace proběhla úspěšně, ale když jsem to chtěla spustit, tak mi to napsalo, ať vložím The Sims 2 – Šťastnou cestu ( Poznámka: Když jsem do počítače dala cokoli jiného, napsalo mi to totéž, jako když jsem tam dala tu IKEU. Neví někdo, co mám dělat, aby mi fungovaly všechny verze pokud možno na The Sims 2, The Sims 2 – Mazlíčci, nebo na The Sims 2 – IKEA. Je to hodně složité, ale opraavdu bych ocenila každou radu…

Odpovědi
Retko

Tady mas ruzne The Sims http://tracker­.cztorrent.net/to­rrents/?s=the+sim­s&t=0 .

fortin

Po odinstalaci vyčistit registry. Nebo
Z cd vytvořit obraz disku ISO a použít program na virtuální disk. Před hrou virtuální disk připojit. (Program alkohol 120%)

http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/ostatni/iso­pen/

Zdroj: http://search­.seznam.cz/?q=al­kohol+120+dow­nload+zdarma&cou­nt=10&pId=eR51FA­Unwdbxu1VD4UU­O&from=11

Pomelo74

Chtěla jsem vám normálně odpovědět,ale otázka je uzamčená.Já jsem s tím měla taky problémy,ale došla jsem na to,že do počítače musíte vložit vždy to nejnovější cédéčko(nejpozdíš vydané nebo jak to mám říct)
Taky je nejnovější právě Šťastná cesta.Zkuste si koupit ještě novější.Třeba Volný čas,Život v bytě.
P.S Život v bytě je nejlepší podle mně.

Pomelo74

Pardoooon : Tady je nejnovější.....