The Secret

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat, zda jste tento film viděli a co si o něm myslíte. Věříte na to? Vyplnilo se vám to, když jste v podvědomí na to stále mysleli?

Odpovědi
RyuzakiKate

Je to akorát nafouklá bublina. Tohle snad každý ví odjakživa a oni k tomu akorát přidali tisíc litrů omáčky – zkrátka Émerika. Někdo na tom holt vydělal balík, ale tak už to prostě chodí a ti hloupější na to skočej. Nějak extra na to nevěřím, na některé věci myslím podvědomě stále a stejně se neplní – divný, co?

ven.cik

Viděl a přišel mi celkem zajímavý, a myslim, že by to mohlo fungovat, co ty víš…;)