The hunter

Mám 2 otázky… ta jedna je jestli hra The Hunter není vir, protože mi to antivir vyhodil jako virus a ta 2. je proč ta hra nejde kamarádce nainstalovat?

Nejlepší odpověď
Bedy

  1. Odkud jste hru stahovala? Jaký antivir ji označuje jako virus? Když tak ten soubor, který antivir označuje jako virus, na www.virustotal.com a nechte ho tam přeskenovat a uvidíte, jestli i jiné antiviry jej tak označují
  2. Můžete být trošku konkrétnější? Vyhazuje to nějakou chybu? Nespustí se instalátor? Klidně tu hlášku vyfoťte a foto nahrajte na leteckaposta.cz nebo jiné internetové úložiště a vložte sem odkaz