dudu

Těžké rozhodování.

Poraďte prosím, jak naložit s jednou naší spolubydlící /není to blondýnka/, která se šla opalovat na rovnou střechu baráku a aby jí vítr nebral deku, přibila ji čtyřmi pěticentimetrovými hřebíky. Nyní se diví a kouká jako nemocné tele, že majiteli bytu, nad kterým se nedávno takto uvelebila, teče na hlavu?
Doplňuji:
No, že to dotyčná zacáluje je jaksi samozřejmé., očekával jsem však trochu více fantazie a nadlehčení., co ji třeba nechat úředně utratit?

Nejlepší odpověď
led

ak potrebujete odľahčenie,
nechajte ju na streche ako krytinu. Hlavne keď prší. 🙂
PS. určite nie je blondýna?

Další odpovědi
Bumbes

Bych jí nechal zaplatit opravu střechy, ať se diví ještě více…
Doplňuji:
Já bych „jí nechal úředně utratit“ peníze za tu opravu, například formou nějaké obsílky od firmy, která tu opravu zrealizuje…

anonym

To není špatný nápad,utratit ji.
Malý háček – kdyby se utratili všichni,co nemyslí a dělají hovadiny,kolik by zbylo lidí?
A !! Kdo by to posuzoval?
I když TOHLE – na místě a bez soudu.
Není to vymyšlené,že ne?

ReHu

JJ, souhlasím s Bumbesem.
Doplňuji:
Odlehčí to Miroslavst. Já mám teď myšlenky na večerní pracovní schůzce 🙂.

aramah

Co to máte za střechu? 5cm a už mu teče na hlavu?

Tata

Utratit, fuj takoví výraz. Tak ji seznamte s posledním poznatkem dermatologů, že nejideálnější ochrana pokožky při opalování je proud vzduchu, který pokožku dostatečně ochlazuje a zabrání spálení při jakékoli intenzitě slunečního záření.
Pokud bydlíte v dost vysokém domě a po jejím výkonu s dekou, by jí mohlo napadnout skočit sama, to potom fičí vítr.

ReHu

A co jí nenápadně navrtat její strop a také ji trochu zavlhčit? Stačilo by do rohu vsunout malý trychtýřek.....