Avatar uživatele
dudu

Těžké rozhodování.

Poraďte prosím, jak naložit s jednou naší spolubydlící /není to blondýnka/, která se šla opalovat na rovnou střechu baráku a aby jí vítr nebral deku, přibila ji čtyřmi pěticentimetrovými hřebíky. Nyní se diví a kouká jako nemocné tele, že majiteli bytu, nad kterým se nedávno takto uvelebila, teče na hlavu?
Doplňuji:
No, že to dotyčná zacáluje je jaksi samozřejmé., očekával jsem však trochu více fantazie a nadlehčení., co ji třeba nechat úředně utratit?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: dudu

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? led, anonym, Jahoda před 4997 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

ak potrebujete odľahčenie,
nechajte ju na streche ako krytinu. Hlavne keď prší. 🙂
PS. určite nie je blondýna?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bumbes

Bych jí nechal zaplatit opravu střechy, ať se diví ještě více…
Doplňuji:
Já bych „jí nechal úředně utratit“ peníze za tu opravu, například formou nějaké obsílky od firmy, která tu opravu zrealizuje…

Upravil/a: Bumbes

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

To není špatný nápad,utratit ji.
Malý háček – kdyby se utratili všichni,co nemyslí a dělají hovadiny,kolik by zbylo lidí?
A !! Kdo by to posuzoval?
I když TOHLE – na místě a bez soudu.
Není to vymyšlené,že ne?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

JJ, souhlasím s Bumbesem.
Doplňuji:
Odlehčí to Miroslavst. Já mám teď myšlenky na večerní pracovní schůzce 🙂.

Upravil/a: ReHu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Co to máte za střechu? 5cm a už mu teče na hlavu?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tata

Utratit, fuj takoví výraz. Tak ji seznamte s posledním poznatkem dermatologů, že nejideálnější ochrana pokožky při opalování je proud vzduchu, který pokožku dostatečně ochlazuje a zabrání spálení při jakékoli intenzitě slunečního záření.
Pokud bydlíte v dost vysokém domě a po jejím výkonu s dekou, by jí mohlo napadnout skočit sama, to potom fičí vítr.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ReHu

A co jí nenápadně navrtat její strop a také ji trochu zavlhčit? Stačilo by do rohu vsunout malý trychtýřek.....

před 4997 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek