Lily321

Těžká hádanka

Co je to? Má to 4 nohy vydává to děsivé zvuky leze to nahoru a dolů a když spí dělá to největší bordel coto je?

Odpovědi
Tomaash.cz

Pavouk po amputaci dvou nohou bez anestezie ! 🙂

WeeBear

Nemůžu si pomoct, ale připomíná mi to některé známé z naší party, když přepili. Lezli po čtyřech, často si hráli na zvířata, lezli nahoru dolů po nábytku, sem tam se nevyškrábali ani na postel… No a když konečně usli, tak měli stejně natolik divoké sny, že vše v jejich dosahu letělo dolů. 😁

Lamalam

Pavouk po amputaci dvou nohou jich má 6, takže to asi nebude správně.