Miroslavst

Těžba nerostných surovin

Na ostravsku se těží černé uhlí a na mostecku hnědé uhlí. Zajímalo by mě, kde se těží koks a kde brikety? A taky kde se těží to dřevěné uhlí co prodávají?
Doplňuji:
.

Nejlepší odpověď
dudu

Mě by zase zajímalo ve které naší zemědělské oblasti se pěstují kroupy do jelit., tam někde se také těží koks a brikety.

Další odpovědi
mosoj

A z čeho se vyrábí kyselina sírová. Já si myslím, že z kyselého sýra.

ReHu

🙂.
Mě by zajímalo, kde rostou prachy.

anonym

To je for?Ale jsem se po dlouhe dobe zasmala-diky.

romik01

To je jak kdyby jste se zeptal kde rostou pneumatiky..

anonym

Jak se vyrábějí tolik žádané bublinky do vodovah?

vecernice

Za 380,–Kč a asi 800,–Kč za koks minimálně na Marsu.A to ještě pořádně nevím cenu toho dřevěného uhlí.

ten který je

Bylo by ještě zajímavé zjistit kde se těží benzín. 🙂

mosoj

Benzín se těží na parkovištích. Jsou na to specielně vyškolení pracovníci.

Miroslavst

Ano, taky 100 bodů za odpověď.

ten který je

TO mosoj: Palec nahoru a 100 bodů 🙂