Avatar uživatele
Jahoda

Text vždy zmizí, co s tím?

Zdravím! Tuto otázku píši za moji známou, která si neví rady.

Tento problém se jí stává pouze na Odpovědích. Jde o to, že ona chce napsat např. někomu e-mail. Takže píše dopis, či větu. Jenže potom omylem klikne např. na reklamu a místo Odpovědí se jí načte stránka s tou reklamou. Když nahoře klikne na šipku Zpět, vrátí se sice zpět na Odpovědi, ale ten text už tam není napsaný. Tudíž musí začít znova.

Já to nechápu, protože když já se vrátím zpět, ten text tam mám napsaný.

Prosím tedy o radu, čím to může být a co dělat, aby se toto nestávalo? Předem moc děkuji za odpověď.
Ještě dodávám, že používá prohlížeč Internet Explorer.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, rynek878, pekynka před 5018 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
DusanOrlik

Určitě záleží jak dlouho na jinné stránce byla.Jestly klikla na reklamu a po 2.minut se vrátila tak už to bude smazané,ale pokud klikla na reklamu a vrátila se do 5.sekund mělo by to tam být.Rada:Zkuste si nainstalovat GOOGLE CHROME

Zdroj: http://www.go­ogle.com/chro­me

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

jednoducho počas práce neotvárať iné linky v rozpracovanom panele. Ak potrebuje súčasne otvárať iné linky najlepšie v novom okne alebo panele.
Doplňuji:
Priznám sa IE nepoužívam (mám ho kvôli Ms programom), ostatné prehliadače Firefox,Opera,Chro­me a IE-8 tento problém nemajú

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Miroslavst

Ano, jak tvrdí led, v nastavení-možnostech (teď nevím jak se to u IE jmenuje) nastavit, že otevírat v novém panelu nebo okně a mělo by být po problému.
Co se týče ztráty dat po kliknutí na zpět, mohlo by to souviset s nastavením ukládání historie.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sobol

Ať přestane používat IE a zkusí např. Operu, Firefox, protože IE si do historie neukládá stránku před jejím opuštěním, ale hned po jejím načtení, takže to co udělá pak je ztraceno (nevím jestli to jde nastavit).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek