tomas405

Text v obrázku

V jednom obrázku je schovaný text. Jak ho ale najít? V tom obrázku jde vidět, jako by tam byl průhledný text, takový obtisk, ale nedá se přečíst. Zkoušel jsem si pohrát z barvami v Picase a stejně nic. Není nějaký program co to dokáže najít? Ten obrázek sem bohužel nemůžu dát. (jedná se o geocaching)
Doplňuji:
No právě že to stereogram není. Zkoušel jsem to Stereo decoderem a nic. :/

Odpovědi
cochee

A není to stereogram? Takový ten obrázek, kde je na první pohled změť, ale když se na něj podíváš jakoby „zasněně do dáli,“ vyleze z toho prostorový obraz.

Funna

no…sice tohle moc nepodporuju…a už vůbec ne radit se s mudly…tak napiš gc krabky…se ti na to podívám…

led

Ak je text vodoznaku vidieť, tak to je jednoduché. Chce to len trochu trpezlivosti a veľké zväčšenie až na pixely. Potom už len stačí prefarbovať pixely daného odtieňu so súčasnou kontrolou „originálu s postupne objavujúcim sa textom“

anonym

OCR si s tím poradí. http://www.on­lineocr.net/
http://www.zam­zar.com/

led

OCR funguje pri texte v obrázku len v prípade, ak nejde o malé rozdiely v odtieňoch farby.