vanad

Text v adresním řádku se nemění

U stránek
http://homeopat­.mypage.cz/

mám stále stejný text v adresním řádku, ať kliknu na jakýkoliv odkaz na tomto webu. Vadí mi to zejména kvůli tomu, že jsem si chtěl uložit některé stránky ctrl+S jako soubor .mht, ukládá se mi vždy jen úvodní stránka. Nedá se kvůli tomu ani odeslat někomu odkaz na některou podstránku. Dělá mi to jak Opera, tak IE. Čím to je? Děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
chudst

V menu si pravym tlacitkem najedte na odkaz a dejte „Kopirovat adresu odkazu“. Tu si vlozte nahoru do radku, odenterujte a mela by vam tam zustat.

Je to zpusobeno tim, ze u nekterych stranek autori zamerne nastavuji, aby se text v adresnim radku nemenil – s tim vy nic neudelate :)

Další odpovědi
Alesh

Moc jsem to nezkoumal, ale je to nějak čarodějně řešený přes javascripty. Co mi fungovalo (zkoušel jsem to jen ve Firefoxu, ale předpokládám, že to půjde i v IE), že jsem na určitý odkaz klikl prostředním tlačítkem (kolečkem), což ve FF otevře odkaz v novém panelu a pak jsem měl v adresním řádku plný odkaz např.: http://homeopat­.mypage.cz/me­nu/katerina-novotna