Biedronca

Tetování se mi totálně protiví a hnusí na muzich,pritel ho planuje, co ted?

Tetování mi nepříjde jako „zkrášlování“ a velmi se mi nelibí a hnusí se mi. Přítel ale nyní aktivně planuje a vybírá tetování na předloktí (viditelné místo). Jak si stim poradit,když vím že se mi nebude libit tak jak se mi libi do ted?
Doplňuji:
Narovinu jsem mu řekla,že se mi to nelibi a on stim uz vubec ne, vi o tom ale chce si „splnit“ sen.

Nejlepší odpověď
bolak

Řekni mu že je to dobrej nápad, a že taky uvažuješ o tom že se necháš tetovat… a že si necháš pod pupík vytetovat jméno svýho bejvalýho…

a pak se na něj roztomile usměj a řekni mu: „Jé to bude krásný, to budeme jak dvojčata…“

Další odpovědi
Damiana

Poohlédnout se raději po novém příteli. Tomuhle je tvůj názor šumafuk – a to jde zatím jen o takovou „prkotinu“ jako je kérka.

aramah

A to mu chceš říkat co může a co ne?
Je dospělí nemyslím že na kerce stojí vstah, pokud má pevné základy.

arygnoc

Tak to je problém.
Mne sa to tiež nepáči (a ani piercing sa mi nepáči).
Moje deti to riešia tak, že nie sú počmárané (potetované), keď chcú byť „in“, požívajú dočasné tetovanie (čo som prijal ako kompromis).
Keď idem na návšteve ku dcére (no deti, už sú dospelí a nebývajú so mnou), tak si piercing vyberá.

Kamionacka09

Musis to brat tak ze je to pritelovo telo a on si s nim muze delat co chce.A kdybych mela napsat ja svuj nazor tak me se naopak tetovani na chlapech libi a ten muj ho zdrovna naopak nema ale je to jeho vec a nebavilo by mi nekoho do niceho nutit a nebo naopak zakazovat.

anonym

Tetování se mi také nezamlouvá, ale zeť si nechal kérku udělat na pravé rameno a vcelku se mi líbí. Záleží na velikosti, množství, barvě a vkusu.
Pokud Vám to vadí hodně, příteli řekněte svůj názor a potom máte možnost zaujmout trojí stanovisko:

  1. smířit se s tím
  2. počkat až jak budete schopna toto zkrášlování hodnotit později
  3. skončit tento vztah, protože Vám to bude vadit

Já bych Vám doporučila ČAS. Ten vždy nejlépe ukáže, jaká je kvalita vztahu a zač vztah vlastně stojí. No a v neposlední řadě tu přece o vztah jde.

Amie

No řekla bych že záleží také co je to za tetování. Pokud to nebude něco extra (mě osobně se také nelíbí) tak bych ho nechala at si dělá co chce.
A třeba si zkus na oplátku tak splnit nějaký sen i když bude proti. Nemyslím jako zákon schválnosti ale podle mě vztah je i o tom, že si člověk dokáže splnit své sny a neobětuje vše jen pro jednoho člověka který ho nakonec může opustit.

terry

A krom tetování je přítel OK? Pokud ti vadí pouze ta kérka, tak přimhuř očko :).