Miroslavst

Tetování, pírsing

nevím, jak se to píše, ale snad každý rozumí.
Máte na sobě nějaké tetování nebo pírsing pokud ano kde a proč?
Já ani jedno ani druhé.

Nejlepší odpověď
verka

Pletu si peeting, peeling a peersing, ale tetování vím, to nemám.
Napadl mne jěště peršink, ten taky nemám.

Další odpovědi
led

Ak človek s naušnicami v prepichnutých ušiach povie, že nemá piercing, tak nehovorí pravdu.
Piercing je prepichnutie kože, za účelom cez dierku zachytiť ozdobu.
Priznávam piercing – nosím náušnice. Iný nemám.
Tetovanie nemám, ale keď je pekne urobené a na správnom mieste, pozriem sa.

Eloška

piercing :) ,nemám ani jedno, dřív jsem uvažovala o nostrilu – „piercing jedné části nosu“

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Pi­ercing

aramah

Já ne ale kdyby to bylo moderní dřív, tak bych určitě byla,je to hezké ale s mírou.

Spiritus

nemám ani jednou..zato mám něco jinýho..:)…sca­rification…

Jahoda

Piercing – nemám, nechci
Tetování – nemám, chtěla bych (nějaké malé)

Problém je, že se též bojím injekcí, jehel a toho všeho možného… Snad bych to kvůli tetování překousla.

anonym

já ano

BENYTA

Miroslave,píše se to tuším piercing,ale to je jedno,pro mě je to BRR…a tetování je sice občas pěkné ale bolí,takže taky nebrat.
V 15 letech,za totality,jsem měla tři dírky v uchu,a už bych si nenechala nikdy nic,co bolí na sobě spáchat.
Zajímá mě,jaké mají lidé pro toto propichování důvody…

BEAES

Protože se velmi bojí injekcí, tak ani náhodou!

BENYTA

Prosím o vysvětlení Spiritus – jsem jiná generace…

Spiritus

http://www.he­ll.cz/skarifi­kace/

Miroslavst

http://insane­.blog.cz/0708/sca­rification-a-cutting

BENYTA

Na odkaz od Miroslava at neklikají slabší povahy,doufám,že se mi o tom nebude zdát…

anonym

protože se mi to líbí,mám malé tetování

Miroslavst

Burak: Ano co? a proč?