Fantom Nasty

Tetování,ano či ne?

Nechali byste si udělat tetování nebo ne?

Nejlepší odpověď
Bedy

Nenechal bych se tetovat!

Ne, ani náhodou. Za prvé to není zdravé a za druhé mě se to nelíbí.

Další odpovědi
briketka10

Nenechal bych se tetovat!

co s tím pozdějc až mě budou dávat např.do rakve 🙂

badisko

Nenechal bych se tetovat!

Zalezi z jakeho popudu to delas …pokud ti jde o modu tak na to zapomen libit holkam se budes tak jako tak …ale nenech se odradit.ja osobne nejsem proti tetovani pokud to vyjadruje cloveka jako takoveho ..ja osobne bych si ale tetovani neudelal ..mam skerifikaci ..je to opravdu bolestivy proces a to je prave to jak to ma byt ..nejsem zadnej masochista :D ale pro me je to spiritualni zalezitost …vzdyt i tetovani se puvodne delalo velice odlisne a bylo hodne bolestive ..dnes je to jen o tom aby se tam nedostala spina .lol…je to k smichu …takze rikam tetovani ano…ale ne kvuli mode …:D..precti si neco o tomto zdobeni tela a pak se rozhodni ..musis mit stale na pameti ze uz ho nesundas pokud si neudelas prechodne tetovani ktere casem zmizi …PS; mam 2 psi havy prez hrudnik v keltskem slylu ..
Doplňuji:
zda to je zdrave ci ne by se dalo diskutovat ;D nekteri uzivatele maji jen skreslene predstavy ..odkazu vas tady …http://www.he­ll.cz/

lucik_k

Nenechal bych se tetovat!

Ice man

Ano,nechal bych se tetovat!

Doplňuji:
ale jen menší tetování a na rameno aby bylo pod trikem!

DusanOrlik

Ano,nechal bych se tetovat!

Doplňuji:
Ale musel bych si pořádně promyslet co by to bylo a kde- navíc když to už zůstane navždy!! Ale dát si tetování by bylo docela fajné =D

ven.cik

Ano,nechal bych se tetovat!

Gábinka

Ano,nechal bych se tetovat!

emm.kate

Ano,nechal bych se tetovat!

VIKTORIÁ

Ano,nechal bych se tetovat!