Dakota13579

Může návštěva zakouřeného klubu poškodit čerstvé tetování?

Dobrý den,
v úterý jsem si byla nechávat dělat tetování na předloktí.
Jsem ještě v rámci hojení, avšak na zítra mám koupený lístek na koncert do klubu, ale mám trochu strach ze zakouřené místnosti, aby se mi nějak tetování nepoškodilo. Mám v plánu si vzít delší volný oděv s dlouhými rukávy abych to aspoň takhle chránila. Myslíte že návštěva neuškodí? Nebo bych neměla radši jít?
Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
anonym

Bože, tak takové starosti bych chtěl mít. Zajisti si u pořadatele koncertu, ať zakáže kouření. Má na to právo!