Gabriela88

Jaký je váš názor na tetování když má člověk lupenku? Je to špatné? Máte někdo zkušenost?

Nejlepší odpověď
Pepa25

„Zdravotní kontraindikace tetování:
Kožní onemocnění – pokud klient trpí jakoukoliv kožní nemocí (psoriáza, plísňové onemocnění aj.) není možné tetování provést. Tetovat je možno pouze pokožku zdravou bez zjevných příznaků jakéhokoliv onemocnění.“

Tímto se řídí každý rozumný tatér. Samozřejmě najdeš i nerozumné, ale …

Další odpovědi
gecco

Zkušenost nemám – nemám psoriázu ani tetování…
😉
Ale znám jednoho člověka s lupénkou – a ten je ochoten udělat téměř cokoli, aby se jí zbavil – varianta, že by si nechal poškozenou kůži ještě ´zatížit´ tetováním pro něj naprosto nepřipadá v úvahu.
___
Osobně bych byl proti – psoriáza je ´výrazem´ poškozené (nedostatečné, vyšinuté…) autoimunity a nevidím nejmenšího důvodu, proč ji ´pokoušet´ (zatěžovat) ještě více.

Ňuňátko

To by se mi moc nelíbilo kdyby mněl někdo lupenku a tetování …

tazatelka

Ne, ne a ještě jednou NE! pokožka psoriatika je už tak celoživotně namáháná, že by byl čirý hazard ji ještě víc zatěžovat.

anonym

Tetování se sem tam vynechanou barvou je taky cejch.

honza19hk

člověk kterej má lupenku je už tak dost flekatej,nebo ti to přijde málo?
Tak proč tetování? to lupenku nazakryje.