Testy z angličtiny.

Prosím potřebuji výsledky testů k maturita solutions 2nd edition pre-intermediate. Prosím moc, vychází mi 4, chodím na doučko, snažím se, ale teď tu látku moc nechápu. Moc by mi to pomohlo a byl bych vděčný.

Odpovědi
Lorrien

Radši se podívej na gramatiku, která v té lekci je. Pomohla bych Ti, ale my máme intermediate. Tak hodně štěstí ;)

krenkovak178

Mám jen 1.lekci a pak od 7.lekce do 10.lekce, ale ještě sháním 2.-6.lekci nemá někdo? email: krenkovak@gmail.com